Mezinárodní silniční přeprava

 

a) Sběrná služba

Systém sběrné služby klade především důraz na nižší koncovou cenu za přepravu, kterou umožnuje konsolidace zásilek, a to jak u našich partnerů v zahraničí, kteří pro nás zásilky na svá depa sváží, tak i konsolidaci na sběrný kamion, který následně zboží přiváží na naše depo a my je finálně distribuujeme k našim klientům. Tímto postupem jsou minimalizovány Vaše finanční náklady na přepravu. Každá zásilka v tomto systému je manipulována minimálně dvakrát. Zásilka by měla být řádně zabalena odesílatelem a nesmí být delší než 6m, širší než 2,4m a vyšší než cca 2,3m. Dodací lhůta u sběrné služby je dle relace 3-5 dní.

b) Dokládkový a celovozový přepravní systém

Dokládkový a celovozový přepravní systém se vyznačuje krátkou dodací lhůtou (dle relace činí 1-3 dny) s přijatelnými přepravními náklady. Tento systém je vhodný pro přepravu zboží, u kterého je požadován kratší termín dodání než je dodací lhůta u přeprav systémem sběrné služby. Vzhledem k tomu, že je koncipován jako přeprava jedním vozem (napřímo, tzv. door-door), maximálně dvěma vozidly (případná překládka v CZ a následný rozvoz), je vhodný pro přepravy větších partií (cca od 2000 kg / 7cbm) a i pro přepravu zboží, u kterého je nežádoucí častější manipulace. Tímto systémem je možné převážet zásilky do objemu 120 cbm/24 tun.

c) Expresní přepravní systém

Expresní přepravní systém znamená tzv.dodání JUST IN TIME, je zde nade vše kladen důraz na termín dodání, nakládka i vykládka je provedena jedním vozem, přičemž se zboží veze zpravidla bez dalších přikládek jiného zboží, tudíž nevzniká žádná časová prodleva.

d) Nadrozměrné a speciální přepravy

Zajišťujeme přepravy nadrozměrných nákladů po celé Evropě, včetně veškerých nutných povolení k takovýmto přepravám. Rovněž zajišťujeme přepravy chladícími a mrazícími vozy (IZO, FRIGO).

 Tuzemská silniční přeprava a distribuce

 

a) Dokládkový a celovozový systém tuzemských přeprav

Přepravy po tuzemsku zajišťujeme dokládkovým a celovozovým systémem, obdobně nastaveným jako u mezinárodních přeprav, tudíž se vyznačuje též krátkou dodací lhůtou, (dle relace činí 24-48 hodin), s přijatelnámi přepravními náklady. Tímto systémem je možno přepravovat zásilky od absolutně minimálních rozměrů a hmotnosti až po objem 120 cbm a váhu 24 tun.

b) Distribuce

Distribuujeme zásilky jak v návaznosti na logistické služby z našeho skladu, tak i ze skladů našich klientů, samozřejmě i včetně svozů zásilek na příslušné sklady/příjemce.